VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Duurzame energie

zonnepanelen1Sinds augustus 2016 is onze school stroomneutraal.

Bij de uitbreiding van de school in 2010 is er geïnvesteerd in een ventilatiesysteem met warmteterugwinning. Een fris en gezond klimaat is daarvan het gunstige gevolg. En door de warmteterugwinning wordt er aanzienlijk bespaard op het gasverbruik.

In 2016 heeft de school geïnvesteerd in een PV-installatie. Deze installatie bestaat uit 160 "Heckert NeMO 265" zonnepanelen en twee SolarEdge omvormers. Het vermogen bedraagt 42,4 kWp. De verwachting is dat de zonnepanelen jaarlijks 38.000 kWh aan elektriciteit opwekken. Hiermee wordt ons totale stroomverbruik milieuvriendelijk opgewekt.

Klik hier om de opbrengsten van de zonnepanelen te zien.

In de hal van de school hangt een speciaal digibord die continu aangeeft wat er wordt bespaard. En door de prestaties om te rekenen naar dagelijkse activiteiten wordt inzichtelijk wat dat precies betekent. Het bord toont ook andere nuttige informatie.

zonnepanelen3  zonnepanelen4