Plataanstraat 12 | 4051 GS Ochten

Of kennismaken met onze school?

Voor (nieuwe) ouders

Een basisschool kiezen is een belangrijk moment voor u als ouder. De basisschoolperiode is voor uw zoon of dochter een belangrijk deel in het leven. Maar ook voor u. Als ouder zoekt u een fijne plek, goed onderwijs en optimale begeleiding die aansluit op het niveau en leerproces.

 

Kennismaken

In de schoolgids en andere documenten op deze site kunt u meer informatie vinden over onze school. Wilt u graag de sfeer op school proeven? Dan bent u van harte welkom voor een rondleiding en kunt u kennismaken met ons team. We vinden het belangrijk om tijdens een oriënterend gesprek meer over ons onderwijs te vertellen. Ook vinden we het leuk om uw zoon of dochter al te ontmoeten.

Bel voor een vrijblijvende afspraak naar 0344-641373 of mail naar rehobothschool@cpov.nl.